Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %1,47
 • EURO
  %0,45
 • ALTIN
  %2,70
 • BIST
  %0,76
Bozanın verimleri neler öksürüğü durduran mucize içeçecek!

Bozanın verimleri neler öksürüğü durduran mucize içeçecek!

Kış aylarının beğenilen ve bırakılamayan içeçeceği bozanın insan sıhhatine ne kadar bereketli olduğunu öğreniyor muydunuz? Evet yalnış dinlemediniz! Öksürüğü durdurmasından tutun da rahat bir uyku sağlamasına kadar pek çok mevzuda fayda sağlayan bozanın daha bir hayli meçhul yararını sizler için inceledik. İşte bozanın verimleri!  Öksürüğe İyi Kazanç Kış mevsiminde yaşanan öksürük ve solunum yolları enfeksiyonlarını […]

Kış aylarının beğenilen ve bırakılamayan içeçeceği bozanın insan sıhhatine ne kadar bereketli olduğunu öğreniyor muydunuz? Evet yalnış dinlemediniz! Öksürüğü durdurmasından tutun da rahat bir uyku sağlamasına kadar pek çok mevzuda fayda sağlayan bozanın daha bir hayli meçhul yararını sizler için inceledik. İşte bozanın verimleri! 

Öksürüğe İyi Kazanç

Kış mevsiminde yaşanan öksürük ve solunum yolları enfeksiyonlarını önlemenin en kolay yolu boza içmekten geçiyor. İçerisinde bulundurduğu vitaminleri sayesinde soğuk algınlığı ile savaşan boza öksürüğü durdurup, solunum yollarına gevşetiyor. 

Anne Sütünü Artırır

Sütü olmayan anneler için mucize bir meşrubattır. İçerisindeki zengin mineral ve vitaminler sayesinde anne sütünün çoğaldırılmasına dayanakçı olur. 

Kanserle gayret eder

boza bedenin direnç seviyesinin çoğalması gerekli olan mineral, vitamin ve bol oranda antioksidanı bulundurduğu için bünyenin korunma sistemini geliştirerek kanserle çabada önemli rol oynar. Kısaca boza içerek beden mukavemetini arttırarak kanser tehlikeyi en aza indirilebilir.

Enerji Verir

Bozanın bir başka bereketi de enerji vermesidir.  Özellikle sporcuların bu sebeple bolca harcadığı bozayı gebelerde kaybettikleri eforu geri kazanmak için gönül rahatlığıyla harcayabilmektedir. 

Rahat Bir Uyku Sağlar; 

Gün içerisinde harcanan bir kadeh boza gece uyuduğunuz zaman rahat bir uyku sağlar.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN