Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,04
 • EURO
  %-0,18
 • ALTIN
  %-1,62
 • BIST
  %0,29
Zayıflama yöntemleri

Zayıflama yöntemleri

Kilo problemi olan bireylerin hakikat meseleyi yedikleri gıda değil tüksettikleri besinin hazmedilmesindedir. Sizler için perhiz listeniz olmadan perhiz nasıl yapılır bir kaç teklif ile derledik. Aynı zamanda bu yöntemi uygularken gözle görülür bir netice elde edebileceksiniz. Bedeninizin daha sıkı ve cılız olmasını istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken şey usunuzu kullanmak.  Gece geç saatlerde ne olursa […]

Kilo problemi olan bireylerin hakikat meseleyi yedikleri gıda değil tüksettikleri besinin hazmedilmesindedir. Sizler için perhiz listeniz olmadan perhiz nasıl yapılır bir kaç teklif ile derledik. Aynı zamanda bu yöntemi uygularken gözle görülür bir netice elde edebileceksiniz. Bedeninizin daha sıkı ve cılız olmasını istiyorsanız ilk olarak yapmanız gereken şey usunuzu kullanmak. 

Gece geç saatlerde ne olursa olsun yemek yemek hafifliği ağırlığı ne olursa olsun sizi ve midenizi yoracaktır bu surattan gece yemek yeme alışkanlığınızı bir kenara vazgeçmelisiniz. Bu yöntem ile az ve şuurlu yiyerek ekstra kilolarınızdan kurtulacaksınız. Bu yöntemi yaşamınıza ilave ederek gerçeğinde kilolarınızın sebebinin yediklerinizden değil yemeğiniz öğünlerden kaynaklandığını göreceksiniz. 

Yapmanız gereken şey çok kolay kahvaltı günün en ehemmiyetli öğünüdür sizi zinde yakalayan enerji veren öğün olduğu için kesinlikle konuttan çıkmadan kahvaltınızı yapmalısınız. Gün içerisinde sıradanın dışında olan bir açlık hissiyatı oluştuğunda takribî 11 saat evvel ne yediğinizi bir düşünün ya öğle yemeğinizi bütün anlamıyla yapmadınız ya da sabah kahvaltınızı beceriksiz yaptınız demektir. Çantanızda gün içerisinde yanınızda çerez taşıyın fakat yalnızca öğünlerinizde harcamaya çalışın. Ara öğünde harcarsanız fazla kilo olarak size geri dönecektir.

Kenidinizi tatlıdan yoksun etmeyin! Haftada 1 kere tatlı harcamaktan bir şey olmaz. Fakat tatlı harcadığınız zaman öğünlerinizi eksiltmeye çalışmayın. Banal kumpasınızda öğünlerinizi harcamaya devam edebilirisiniz. kilolarınızı aralıksız olarak verip vermediğinizi hakimiyet etmek için tartıya çıkmayın unutmayın perhizsiz perhiz yapmak sezmek demektir hissiyatınıza güvenin. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN