Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,04
 • EURO
  %-0,18
 • ALTIN
  %-1,62
 • BIST
  %0,29
Vajina kaşıntısına doğal çözüm var mı sirkeli su ile yıkanın!

Vajina kaşıntısına doğal çözüm var mı sirkeli su ile yıkanın!

Muhtelif sebeplerden kaynaklanan bayanların zaman zaman karşılaştığı vajina kaşıntısı için anlık hafiflemek için natürel çözümleri bir araya getirdik. Vajina kaşıntısına neden olan ve umursamama edilmemesi gereken en ehemmiyetli sebeplerden biri de cinsel bulaşıcı hastalık bulgularından biridir. En kısa zamanda bir uzmandan destek alınması gereken bayanların zaman zaman karşılaştığı bu hastalık genel olarak mantar teşhisi koyulabiliyor. […]

Muhtelif sebeplerden kaynaklanan bayanların zaman zaman karşılaştığı vajina kaşıntısı için anlık hafiflemek için natürel çözümleri bir araya getirdik. Vajina kaşıntısına neden olan ve umursamama edilmemesi gereken en ehemmiyetli sebeplerden biri de cinsel bulaşıcı hastalık bulgularından biridir. En kısa zamanda bir uzmandan destek alınması gereken bayanların zaman zaman karşılaştığı bu hastalık genel olarak mantar teşhisi koyulabiliyor. İşte vajina kaşıntılarına karşılık anlık hafifleten natürel çözüm yolları…

KÜVETE BİR KAÇ DAMLA ELMA SİRKESİ DÖKÜN!

Kaşıntının çoğaldığı ve artık rahatsızlık verici bir ebada eriştiği zaman bedeninizi gevşetecek en hoş usullerden biri de elma sirkesidir. Küvetinizi ılık su ile doldurun ve daha sonra içerisine 2 yemek kaşığı kadar elma sirkesi dökün ve içerisine girip devirenin. Bu uygulama kaşıntının boyunu küçültmeye destekçi olacaktır.

SOĞUK  BUZ UYGULAMASI

Öğrenilen en kolay usullerden biri de soğuk buz uygulamasıdır. Acil bir çözüme lüzumunuz varsa buz usulü ile acınızın ve kaşıntınızı eksiltmek için buz yakalayabilirsiniz. Buz küperinizi ince bir beze sarıp vajinanızda 5 dakika kadar bekletin. 40 saniye kadar kaldırın ve sonra tekerrür aynı uygulamayı yapın. Bu biçimde bütün olarak 5 uygulama yaptıktan sonra gevşeyebilirsiniz.

TUZLU SU KARIŞIMI

Özellikle mantar teşhisi koyulan mantar enfeksiyonuna karşılık oldukça iyi gelen usullerden biri de tulu suda banyo yapmaktır. Yanma ve vajina kaşıntısına karşılık iyi gelen ve en çok seçim edilen usullerden biridir.  Bir kadeh ılık su be bir yemek kaşığı kadar tuzu karıştırıp genital bölgenizi yıkayın. Aradan bir kaç dakika geçtikten sonra kaşıntızı eksiltecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN