Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,27
 • EURO
  %0,40
 • ALTIN
  %-0,11
 • BIST
  %0,76
Kanser riskini azaltan yiyecekler bol bol yoğurt yiyin!

Kanser riskini azaltan yiyecekler bol bol yoğurt yiyin!

 Sıhhatli hayatın esasını oluşturan sıhhatli beslenme özellikle muhakkak bir yaştan sonra oldukça lüzumlu olan bir vaziyettir. Çağımızın hastalığı olan kanser bu kadar yaygın bir vaziyetteyken kendimizi bu hastalıktan gözetmenin yolları elbetteki bulunuyor. Özellikle yediğiniz şeyler bu noktada ehemmiyet taşıyor. 35 yaş sonrası bayanlar için bazı yiyecekleri harcamanın kanser tehlikesini eksiltmesi açısından  çok ehemmiyetli olduğunu vurgulayan Beslenme […]

 Sıhhatli hayatın esasını oluşturan sıhhatli beslenme özellikle muhakkak bir yaştan sonra oldukça lüzumlu olan bir vaziyettir. Çağımızın hastalığı olan kanser bu kadar yaygın bir vaziyetteyken kendimizi bu hastalıktan gözetmenin yolları elbetteki bulunuyor. Özellikle yediğiniz şeyler bu noktada ehemmiyet taşıyor. 35 yaş sonrası bayanlar için bazı yiyecekleri harcamanın kanser tehlikesini eksiltmesi açısından  çok ehemmiyetli olduğunu vurgulayan Beslenme ve Perhiz Uzmanı Ulaş Özdemir’den kanser hakkında merak edilen her şeyi bildik. Peki kanser tehlikesini eksilten besinler neler? İşte kansere tutulmamak için hayatınızından asla çıkarmamanız gereken gıdalar! 

KANSERİ ÖNLEYEN MUCİZE BESİN FASULYE!

Fasulye kanser tehlikesini eksilten besinler arasında ilk sırada yer alsıyor. Özellikle kalp krizi ve meme kanseri tehlikesini  eksilten bu gıda bayanlık hormonlarının balanslı olmasına katkı sağlıyor. 

YAĞLI BALIK HARCAYIN! 

Haftada iki-üç kere yenebilecek yağlı balıklarda en verimli unsur Omega-3 yağ asitleridir. Somon, sardalye gibi balık çeşitleri hücre çeperinin kuvvetlenmesine dayanakçı olmaktadır. Bunun yanı gizeme ruhsal problemlere de iyi geldiği öğrenilmektedir. 

AZ YAĞLI YOĞURT YEMEK YEME KANSERİ TEHLİKESİNİ EKSİLTİYOR! 

Yoğurdun insan sıhhatine olan verimlerini öğrenmeyen yoktur. Sindirim sistemi ve bağırsakları tertip eden yoğurt aynı zamanda bayanlarda meme kanseri tehlikesini de eksiltiyor. Bir Hayli mevzuda verim sağlayan yoğurt aynı zamanda mide ülseri ve vajina enfeksiyonu tehlikelerini de eksiltiyor. 

YAZ AYLARININ ENFES LEZZETİ ÇİLEKLE KANSERİ ÖNLEYİN! 

Çilek, frambuaz, böğürtlen ve kızılcık gibi meyveler özellikle meme, mide ve bağırsak kanseri tehlikelerini eksilten meyve grupları arasında yer alıyor. C vitamini ve folik asit açısından çok zengin olan bu meyveler, cildi ihtiyarlamaya karşı da gözeterek cildin yenilenmesini sağlıyor. 

 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN