Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %-0,20
 • EURO
  %0,48
 • ALTIN
  %0,88
 • BIST
  %1,50
Kabızlığa iyi gelen besinler nelerdir? Kabızlığa ne iyi gelir?

Kabızlığa iyi gelen besinler nelerdir? Kabızlığa ne iyi gelir?

Kabızlık meseleyi yevmiye hayatımızda hemen hemen herkesin başında gelen veya gelebilecek sağlık meseleleri arasındadır. Bu noktada gerçeğinde kabızlığın sebebini aramak çok güç değil. Bunun sebepleri arasında temel neden beslenmeden geçmektedir. Genellikle elimizin altında olan ilaçlara sarılmak yerine bu meseleyi natürel usullerle çözebilmeniz muhtemeldir.  Kabızlığa ne iyi kazanç? Genel olarak herkesin bildiği üzere kuru kayısı kabızlığa […]

Kabızlık meseleyi yevmiye hayatımızda hemen hemen herkesin başında gelen veya gelebilecek sağlık meseleleri arasındadır. Bu noktada gerçeğinde kabızlığın sebebini aramak çok güç değil. Bunun sebepleri arasında temel neden beslenmeden geçmektedir. Genellikle elimizin altında olan ilaçlara sarılmak yerine bu meseleyi natürel usullerle çözebilmeniz muhtemeldir. 

Kabızlığa ne iyi kazanç?

Genel olarak herkesin bildiği üzere kuru kayısı kabızlığa oldukça iyi gelmektedir. Aynı zamanda kuru mürdüm eriği de kabızlık meseleyi yaşayanlar için verimli  bir natürel çözüm yoludur. Kuru mürdüm eriğini akşamdan bir kadeh suyum içersinde bekleterek sabah aç karnınıza bu suyu içebilirsiniz. Suyu içtikten sonra tanesinide yiyin ve bu operasyonu kumpaslı olarak hayatınızda alışkanlık haline getirmelisiniz. 

kabızlığa ne iyi gelir?

İki yumurta sarısını bir kek kalıbının içerisinde çırpın daha sonra bir fincan akışkan yağ ardından tarçın ilave ederek ayrı bir kapta çırpın ve yumartanın içerisine aktarın. Daha sonra 50 gr az öğütülmüş keten tohumu, 50 gr yulaf ezmesi, bir ölçü mürdüm eriği, 1-1.5 kahve fincanı şeker, bütün buğday ununu da ilave ederek olağan bir kek hamuru elde edin. Hamuru 150-160 derecede pişirin. Keki iki ince dilimden fazla yemeyin. Hazırladığınız bu karışım ile kabızlığınıza veda edebilirsiniz. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN