Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,29
 • EURO
  %0,35
 • ALTIN
  %-0,23
 • BIST
  %0,76
Grip hastalığına bitkisel çözümler nelerdir?

Grip hastalığına bitkisel çözümler nelerdir?

Mevsim geçişleri suratından ister istemez bahar aylarında grip  gibi bulaşıcı hastalıklara maruz kalabiliyoruz. Bazı gidişatlarda ilaç kullanmak yerine nebatsal çözümler aracılığı ile kendi kendinizin hekimi olabilirsiniz. Tabiki de ciddi gidişatlarda kendinizi makûs sezdiğiniz gidişatlarda hekim hakimiyeti altında olmalısınız. Soğuk algınlığı gibi bulaşıcı hastalıkların önüne geçmek için ya da hafif atlatabilmek için size önerebileceğimiz ve konutunuzda […]

Mevsim geçişleri suratından ister istemez bahar aylarında grip  gibi bulaşıcı hastalıklara maruz kalabiliyoruz. Bazı gidişatlarda ilaç kullanmak yerine nebatsal çözümler aracılığı ile kendi kendinizin hekimi olabilirsiniz. Tabiki de ciddi gidişatlarda kendinizi makûs sezdiğiniz gidişatlarda hekim hakimiyeti altında olmalısınız. Soğuk algınlığı gibi bulaşıcı hastalıkların önüne geçmek için ya da hafif atlatabilmek için size önerebileceğimiz ve konutunuzda yapabileceğiniz nebatsal çözüm yolları bulunmaktadır.

Grip salgın olan bir hastalıktır kendinizi bu salgından gözetmeniz için yapabileceğiniz çözüm yollarından bir tanesi de konutunuzda ya da çalışma civarınızda gripli olan biri varsa odanın bir köşesine atanmış sarımsak koyabilirsiniz. Gribe tutulduysanız bu süreçte yapmanız gereken şeylerden birisi de ekmeğinizin arasına soğan dilimleri koyarak harcamalısınız bu sizin asap sisteminizi kuvvetlendirecektir ve bedeninizi hasarlı maddelerden temizletmektedir.

Çok ender bildiğiniz bir öbür teklifimiz ise muz haşlaması! Muzu haşlayarak suyunu içebilirsiniz ve bol bol muz harcayın. Adaçayını her zaman içilmesi önerilirken birde adaçayı ile gargara yapmayı deneyin bu sizi oldukça hafifletecektir. Takribî bir kilo suyu tencere desteği ile kaynatın ve 40-45 tane lavanta çiçeğini haşlayın sonrasında süzerek çay gibi için. 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN