Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,29
 • EURO
  %0,35
 • ALTIN
  %-0,23
 • BIST
  %0,76
Gözaltı torbaları nasıl giderilir?

Gözaltı torbaları nasıl giderilir?

Stres, iş bitkinliği gibi muhtelif nedenler suratından gözaltlarımız gün içinde ya morarır ya da nezaret torbaları oluşur bu hem görünümünüzü negatif tesirler hem de yorgun görünmenize neden olur. Bir öteki natürel ev üretimi nezaret torbalarınızdan kurtulmanıza destekçi olacaktır buz dolabına soğumaya vazgeçtiğiniz 2 çift kaşığı gözaltlarınızda bekletin. Soğuk suyun kan damarlarına olan tesiri sebebiyle torbalar […]

Stres, iş bitkinliği gibi muhtelif nedenler suratından gözaltlarımız gün içinde ya morarır ya da nezaret torbaları oluşur bu hem görünümünüzü negatif tesirler hem de yorgun görünmenize neden olur.

Bir öteki natürel ev üretimi nezaret torbalarınızdan kurtulmanıza destekçi olacaktır buz dolabına soğumaya vazgeçtiğiniz 2 çift kaşığı gözaltlarınızda bekletin. Soğuk suyun kan damarlarına olan tesiri sebebiyle torbalar acilen yok olacaktır.

44173_5.jpg

Nezaret torbalarınızı ortadan kaldırmak için muhtelif usuller sınayabilirsiniz bu hem sizi daha iyi canlı gösterir hemde nezaret tırbalarınızdan ve morluklarınızdan kurtulabilirsiniz.

44173_1.jpg

Patatesin nezaret morluklarına ve torbalarına iyi geldiği öğrenilen natürel bir rehabilitasyondur. İlk olarak bir ham patatesi dilimleyin ve iki dilimi buz dolabına koyun iyice soğuduğundan emin olunca göz altınıza yerleşecek biçimde 15 dakika bekletin neticeyi görünce inanamayacaksınız!

44173_2.jpg

İkinci olarak salatalığın cilde çok iyi geldiğini ve nezaret torbalarınızı ortadan kaldırdığı da oldukça öğrenilir… Patates gibi salatalığı dilimleyip buz dolabında bekletin soğuduğundan emin olunca gözlerinize yerşeltirin ve 25 dakika gözlerinizde bekletin.

44173_3.jpg

Salatalık kapsadığı antiinflamatuar özelliği ile nezaret torbalarınıza veda atmenizi sağlayacaktır…

44173_4.jpg
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN