Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,29
 • EURO
  %0,35
 • ALTIN
  %-0,23
 • BIST
  %0,76
Gilaburu suyu nedir faydaları nelerdir?

Gilaburu suyu nedir faydaları nelerdir?

Kırmızı ve üzüme benzeyen biçimiyle sıhhatten tutun cilt sıhhatine kadar bir hayli verimi bulunan gilaburu meyve çeşitidir. Endemik bir nebat olan gilaburunun suyu bunalarak harcanmaktadır. Elmaelma.com okurları için diyetden tutun muhtelif rahatsızlıklara oldukça iyi gelen gilaburu suyunun ender öğrenilen verimlerini derledik. GİLABURU SUYUNUN YARARLARI NELERDİR? -Böbreklerinden mesele yaşayanlar için böbreklerin daha sıhhatli çalışması ve böbrek […]

Kırmızı ve üzüme benzeyen biçimiyle sıhhatten tutun cilt sıhhatine kadar bir hayli verimi bulunan gilaburu meyve çeşitidir. Endemik bir nebat olan gilaburunun suyu bunalarak harcanmaktadır. Elmaelma.com okurları için diyetden tutun muhtelif rahatsızlıklara oldukça iyi gelen gilaburu suyunun ender öğrenilen verimlerini derledik.

GİLABURU SUYUNUN YARARLARI NELERDİR?

-Böbreklerinden mesele yaşayanlar için böbreklerin daha sıhhatli çalışması ve böbrek taşını düşürmeye takviyeci olmaktadır. Aynı zamanda idrar sökücü özelliği bulunmakla birlikte kabızlık meselesinde oldukça tesirlidir. 

-Bayanların regl yarıyıllarında yaşadıkları regl sancılarını eksiltir ve yoğun kanamaları önlemektedir. 

– Prostat, idrar yolu meselelerine iyi gelmektedir. Romatizma hastalarına karşı iyi gelmektedir. 

-Tansiyon ve kalp hastalarına iyi gelmektedir. Astım hastalıklarına epilepsi nöbetleri ve kabakulak  gibi rahatsızlıklar üzerinde tesirlidir. Gilaburu suyu, ayrıca safra kesesi hastalıkları ile bazı karaciğer hastalıklarına da iyi gelmektedir. Gilaburunun bazı kanser urlarını eksiltmede pozitif tesirleri vardır. Perhiz listelerinde de yer alan gilaburu suyu zayıflamaya takviyeci olmaktadır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN