Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,17
 • EURO
  %0,14
 • ALTIN
  %0,16
 • BIST
  %-1,82
El ve ayakların uyuşması neden olur?

El ve ayakların uyuşması neden olur?

El ve ayakların anlaşmasının sebepleri nelerdir? gibi sıkça sorulan sualleri sizler için yanıtlandırdık. Bakın gerçeğinde dikkat faktörüz gereken bir mevzu… Sizinde el ve ayaklarınızda sık sık veya ara ara anlaşma oluyorsa dikkat! Genellikle asap sistemiyle ilgili olan hastalıkların habercisi olmasıyla birlikte el ve ayak anlaşması asap sistemimize bağlı olan el ve ayaklara giden elektrik çekim süratiyle […]

El ve ayakların anlaşmasının sebepleri nelerdir? gibi sıkça sorulan sualleri sizler için yanıtlandırdık. Bakın gerçeğinde dikkat faktörüz gereken bir mevzu… Sizinde el ve ayaklarınızda sık sık veya ara ara anlaşma oluyorsa dikkat! Genellikle asap sistemiyle ilgili olan hastalıkların habercisi olmasıyla birlikte el ve ayak anlaşması asap sistemimize bağlı olan el ve ayaklara giden elektrik çekim süratiyle bedene yolunda gitmeyen muhtelif sağlık problemleri sebebiyle yavaşlamasına neden olur.

Genel anlamda bakacak olursak B12 vitamin yetersizliği tiroid bozuklukları, diyabet gibi rahatsızlıkların bulgusunu göstermektedir. Günlük hayatınızı negatif doğrultuda etkileyen el ve ayak uyşmazlığı his ve kuvvet kayıplatınıza neden olmaktadır. Bu stil bulgularınız varsa en kısa surece uzman bir hekime görünmelisiniz.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN