Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,17
 • EURO
  %0,14
 • ALTIN
  %0,16
 • BIST
  %-1,82
Ebegümeci faydaları ateşi anında düşürüyor!

Ebegümeci faydaları ateşi anında düşürüyor!

Tabiatın mucizelerinden biri olan ebegümecinin insan sıhhatine olan verimlerini dinleyince çok donakalacaksınız. Hastalıklara karşı kalkan oluşturmasından tutun da yaraların süratli iyileşmesine kadar daha pek çok bereketi bulunan ebegümecinin bilinmez verimlerini bildiğiniz zaman almak için aktara koşacaksınız. Peki ebegümecinin bilinmez yararları neler? Ebegümeci nasıl kullanılır? İşte tüm merak edilenler haberimizde!  DEĞİŞİK DEĞİŞİK ADLARLA ANILMAKTADIR  Ulus arasındaki […]

Tabiatın mucizelerinden biri olan ebegümecinin insan sıhhatine olan verimlerini dinleyince çok donakalacaksınız. Hastalıklara karşı kalkan oluşturmasından tutun da yaraların süratli iyileşmesine kadar daha pek çok bereketi bulunan ebegümecinin bilinmez verimlerini bildiğiniz zaman almak için aktara koşacaksınız. Peki ebegümecinin bilinmez yararları neler? Ebegümeci nasıl kullanılır? İşte tüm merak edilenler haberimizde! 

DEĞİŞİK DEĞİŞİK ADLARLA ANILMAKTADIR 

Ulus arasındaki adı develangir olan bu nebat değişik değişik adlarla anılmaktadır. Bu nebat tabiatta kendiliğinden yetişmektedir. İnsan sıhhatine oldukça verim sağlayan ebegümeci verimlerini dinleyince aktara koşmak isteyeceksiniz. 

DÖRT MEVSİMDE DE YETİŞMEKTEDİR 

Adından da anlaşılacağı gibi ebegümecigiller familyasına ait bir nebattır.  Yol kenarlarında, boş arazilerde ve tarlalarda kendiliğinden yetişen bu nebat, ilkbahar sonunda rengarenk çiçeklerini açar. Bu nebata dört mevsim süresince erişebilirsiniz. 

HASTALIKLARA KARŞI KALKAN OLUŞTURUYOR 

Ebegümecinin içerisinde bol ölçüde C vitamini bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde soğuk algınlığı, bronşit, grip ve nezle gibi bir hayli rahatsızlığa karşı kalkan oluşturmaktadır.

YARALARIN SÜRATLİ İYİLEŞMESİNİ SAĞLIYOR

Yüksek ateşi düşürme mevzusunda da olukça yararlı olduğu öğrenilmektedir. Cilt üzerinde oluşan yaraların süratli bir biçimde iyileşmesini de sağlamaktadır. 

AĞIZ İÇİ İRİNLERİNE İYİ KAZANÇ  

İçinde bulunan malvin adlı bir madde sayesinde ağız ve diş sıhhati mevzusunda çok tesirli oluyor, ağız içi irinlerine, diş eti hastalıklarına, dişlerde oluşan plaklara iyi geliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN