Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,29
 • EURO
  %0,35
 • ALTIN
  %-0,23
 • BIST
  %0,76
Dondurma yemenin zararları kaşıkla yiyenler aman dikkat!

Dondurma yemenin zararları kaşıkla yiyenler aman dikkat!

Dondurmayı kaşıkla yemenin çok hasarlı olduğunu öğreniyor muydunuz? Uzmanlar uyarıyor! Dondurmayı kaşıkla sakın harcamayın! Peki dondurmayı kaşıkla harcamanın hasarları neler? Tüm merak edilenleri Uzman Dr. Mehmet Soysaraç’tan bildik.  DONDURMAYI KAŞIKLA YEMEYİN!  Uzman Dr. Mehmet Soysaraç, özellikle çocukların dondurmayı kaşık yerine yalayarak yemesinin üst solunum yolu enfeksiyonlarına yol açmaması için daha verimli olduğuna değindi. Soysaraç, “Sıcak yaz […]

Dondurmayı kaşıkla yemenin çok hasarlı olduğunu öğreniyor muydunuz? Uzmanlar uyarıyor! Dondurmayı kaşıkla sakın harcamayın! Peki dondurmayı kaşıkla harcamanın hasarları neler? Tüm merak edilenleri Uzman Dr. Mehmet Soysaraç’tan bildik. 

DONDURMAYI KAŞIKLA YEMEYİN! 

Uzman Dr. Mehmet Soysaraç, özellikle çocukların dondurmayı kaşık yerine yalayarak yemesinin üst solunum yolu enfeksiyonlarına yol açmaması için daha verimli olduğuna değindi.

Soysaraç, “Sıcak yaz günlerinde her köşede ve her markette renkli sancaklarla süslenmiş dondurma dolapları görürüz.Dondurma yerken neye dikkat etmek gerekir bu da çok ehemmiyetli bir mevzudur. Üst solunum yolu alıngan olan şahıslar, özellikle çocuklar dondurmayı kaşık kaşık değil de yalayarak tüketmelidir.Yine midesi alıngan olan şahıslar dondurmayı miktarlı yemelidir. 100 gram dondurmada 100 kalori olduğunu öğreniyoruz. Şekeri olanlar ve perhiz yapanlar da dondurmayı miktarlı yemelidirler.” dedi. 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN