Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,21
 • EURO
  %0,37
 • ALTIN
  %-0,48
 • BIST
  %0,76
Canan Karatay’dan düz duvara tırmandıracak formül turp havuç peynir ve zeytini…

Canan Karatay’dan düz duvara tırmandıracak formül turp havuç peynir ve zeytini…

Açıklamalarıyla ve beslenme programlarıyla hem destek gören hem de bazı etraflarca tenkit etilen Canan Karatay’ın son yöntemi yeniden çok konuşulacak cinsten. Canan Karatay son yöntemini ‘Düz duvara tırmandırır’ diyerek anlattı. Yöntem reelinde çok kolay. Havuç, turp, peymir ve zeytinden oluşuyor. Karatay, “Turpu veya havucu ham olarak beyaz peynirle birlikte yiyin, yanına da zeytin koyun; düz […]

Açıklamalarıyla ve beslenme programlarıyla hem destek gören hem de bazı etraflarca tenkit etilen Canan Karatay’ın son yöntemi yeniden çok konuşulacak cinsten. Canan Karatay son yöntemini ‘Düz duvara tırmandırır’ diyerek anlattı. Yöntem reelinde çok kolay. Havuç, turp, peymir ve zeytinden oluşuyor. Karatay, “Turpu veya havucu ham olarak beyaz peynirle birlikte yiyin, yanına da zeytin koyun; düz duvara tırmanırsınız” dedi.

Karatay şöyle devam etti:

“Turpu veya havucu ham olarak beyaz peynirle birlikte yiyin, yanına da zeytin koyun; düz duvara tırmanırsınız. Fıstık yerseniz de fıstık gibi olursunuz” dedi. Gazlı meşrubatların hasarlarına değinen Canan Karatay, “Üç yaşındaki çocuğu şeker komasından kaybettik. Bir kutu gazlı meşrubatta 22 kutu şeker var. Lütfen bunlardan uzak durun. Gençliğinizin değerini öğrenil. Meyve sularında da aynı biçimde şeker var. İnanmayın ki onların içinde C vitamini var. Çok büyük bir kalori var. O kalori bedene girince, siz kendinizi kuvvetlendirilmiş varsayıyorsunuz.”

ZEYTİNYAĞ ERİŞKİNLERİN ANA SÜTÜDÜR

Her kezinde zeytin ve zeytinyağı tüketiminin ehemmiyetine değinen Canan Karatay, “Zeytinyağı erişkinlerin ana sütüdür. Riviera işlenmiştir, yenmemelidir. Virjin, başka bir deyişle natürel zeytinyağı ise kanser hücrelerini öldürür. Zeytin ağacı, tüm güç koşullara sabrederek 2 bin 500 sene yaşıyor. Hâlâ da meyve veriyor. Biz 80-100 sene yaşıyoruz. Sık sık grip olmamak ve kulak sızısı sürüklememek için zeytinyağı yiyin” dedi.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN