Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,12
 • EURO
  %0,06
 • ALTIN
  %0,00
 • BIST
  %0,53
Almula Merter Churm kimdir evlat edindiği çocuklarının hikayesini yazdığı kitabın gelirine affetti

Almula Merter Churm kimdir evlat edindiği çocuklarının hikayesini yazdığı kitabın gelirine affetti

Almula Merter Churm’şan iki çocuğunu evlat edinme sürecini anlattığı kitabı “Dokuz Ay On Gün”şan 2’nci baskısı tükenmek üzere. Churm, okuyanları derinden etkileyen kitaptan elde edeceği kazancı Gözetici Aile, Evlat Edinme Derneği’ne KOREV bağışlayacak. Merhum sanatçı Ferdi Merter’in kızı, oyuncu, rejisör ve yazar Almula Merter Churm, yeni kitabı “Dokuz Ay On Gün” ile okurları derinden salladı. […]

Almula Merter Churm’şan iki çocuğunu evlat edinme sürecini anlattığı kitabı “Dokuz Ay On Gün”şan 2’nci baskısı tükenmek üzere. Churm, okuyanları derinden etkileyen kitaptan elde edeceği kazancı Gözetici Aile, Evlat Edinme Derneği’ne KOREV bağışlayacak.

Merhum sanatçı Ferdi Merter’in kızı, oyuncu, rejisör ve yazar Almula Merter Churm, yeni kitabı “Dokuz Ay On Gün” ile okurları derinden salladı. 2014’te İngiliz Robert Churm ile evlenen ve geçen sene kimsesiz iki kardeşi evlat edinen Almula Merter Churm, bayanlara ve ailelere umut olmak emeliyle kaleme aldığı kitabında hayatının aşkını nasıl bulduğunu ve hayallerine kavuşma sürecini yazdı. Zaferli yazar kitapta ayrıca 19 Eylül 2018’de aramızdan ayrılan babası Ferdi Merter’e vedasını da anlattı

KİTABI OKUYAN İMZA GÜNÜNE KOŞTU

Mona Yayınları tarafından okura sunulan “Dokuz Ay On Gün”, çok kısa vakitte 2’nci baskıya erişti. Yakında 3’namcı baskısı da yapılacak olan eser, okuyanlara duygusal anlar yaşattı. Almula Merter Churm’şan anlattıklarından çok etkilenen ve onunla tanışmak isteyen bir hayli okur, zaferli yazarla imza günlerinde bir araya geldi. Churm’şan hem D&R mağazasında hem de Nezih Kitabevi’nde tertip ettiği imza günlerinde yoğun katılım sebebiyle izdiham yaşandı.

KENDİ TELİFİNİ BAĞIŞLAYACAK

51 yaşında anne olma keyfini yaşayan Almula Merter Churm, bayanlara “Hayallerinizin peşinden giderseniz istediğiniz her şeyi muvaffak olursunuz” iletisini veren “Dokuz Ay On Gün” kitabıyla beraber alkışlanacak bir karar da aldı. Yazar, kitaptan elde edilecek kazancın kendi payına düşen kısmını Gözetici Aile, Evlat Edinme Derneği’ne KOREV bağışlayacağını açıkladı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN