Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,29
 • EURO
  %0,35
 • ALTIN
  %-0,23
 • BIST
  %0,76
Akciğerleri arınan meşrubat tarifi hem de yalnızca 3 günde!

Akciğerleri arınan meşrubat tarifi hem de yalnızca 3 günde!

Akciğerleri arınan meşrubat tarifi nasıl yapılır? Sigara,etraf lekeliliği, spor yapmamak gibi makûs alışkanlıklar akciğerlerin tıkanmasına neden olmaktadır. Sizde bedeninizi bu zehirlerden temizletmek istiyorsanız akciğerlerinizi 3 günde arınacak bu muhteşem karışımı sınamalısınız. Kumpaslı spor yaparak ve bu karışımı içerek akciğerlerinizi arınabileceksiniz. İşte akciğerler arınan mucize karışım!  2 GÜN EVVELDEN SİGARAYI BIRAKIN!  Bu karışımı içmeden evvel yapmanız […]

Akciğerleri arınan meşrubat tarifi nasıl yapılır? Sigara,etraf lekeliliği, spor yapmamak gibi makûs alışkanlıklar akciğerlerin tıkanmasına neden olmaktadır. Sizde bedeninizi bu zehirlerden temizletmek istiyorsanız akciğerlerinizi 3 günde arınacak bu muhteşem karışımı sınamalısınız. Kumpaslı spor yaparak ve bu karışımı içerek akciğerlerinizi arınabileceksiniz. İşte akciğerler arınan mucize karışım! 

2 GÜN EVVELDEN SİGARAYI BIRAKIN! 

Bu karışımı içmeden evvel yapmanız gereken şey 2 gün evvelden sigarayı kesinlikle vazgeçmeniz. Ardından 2 gün geçtikten sonra 1,5 kadeh suya 2 limonun suyunu sıkın ve kahvaltıdan evvel için. Öğle yemeğinden evvelde yeniden aynı ölçüde greyfurt ve havuç suyu  harcayın. Harcadığınız greyfurt ve havuç suyu solunum sisteminizin tertip edilmesine dayanakçı olacaktır. Akşam uyumadan evvelde 2 kadeh yabanmersini suyu harcayıp öylece yatın. Akciğerlerinizi arınmak istiyorsanız bu karışımı 3 gün süresince kumpaslı olarak harcayın. Nefesinize açıldığını sezeceksiniz. 

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN