Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,29
 • EURO
  %0,35
 • ALTIN
  %-0,23
 • BIST
  %0,76
2019 trend çanta modellerinde saydam çantalar fark yaratıyor!

2019 trend çanta modellerinde saydam çantalar fark yaratıyor!

2019’un trend çantalarını sizler için bir araya getirdik. Saydam çantadan tutun ufak bel çantalarına kadar en çok popüler olan çantaları bulabilirsiniz! YAZIN TRENDİ İKİLİ ÇANTALAR Bu yaz stilinize değişiklik katacak çanta modellerden bkocaman da ikili hatta üçlü çantalar! hem çok emelli hem de değişik bir stili olan ikili çantalar yaz aylarına damga vurmaya hazırlanıyor! Mağaza […]

2019’un trend çantalarını sizler için bir araya getirdik. Saydam çantadan tutun ufak bel çantalarına kadar en çok popüler olan çantaları bulabilirsiniz!

YAZIN TRENDİ İKİLİ ÇANTALAR

Bu yaz stilinize değişiklik katacak çanta modellerden bkocaman da ikili hatta üçlü çantalar! hem çok emelli hem de değişik bir stili olan ikili çantalar yaz aylarına damga vurmaya hazırlanıyor!

2019-trned-sokak-modasi-canta-mode-x1OW.

Mağaza sergenlerinde çevremizde arkadaşalarımızın kullandığı en popüler çantaları elmaelma.com okurları bir arayada getirdik! 2019 İlkbahar Yaz sezonuna damga vuran ve hazırlanan o çantaları haberin devamında bulabilirsiniz.

2019-trend-canta-modelleri-neler-bAVN.jp

2019 İlkbahar ve yaz sezonunda bizleri hangi çanta modelleri bilave ediyor dersiniz? Uzun bir vakittir gözde olan vintage, bel çantası gibi modeller yer almaya devam ederken yaza damga vurmaya hazırlanan değişik çantalarda sergenlerde yerini almaya başladı! İşte 2019 trend çanta modelleri…

2019-canta-modelleri-neler-VULZ.jpg

DİKKAT SÜRÜKLEYEN SAYDAM ÇANTALAR

Plaja giderken seçim edebileceğiniz saydam çantaları aynı zamanda günlük yaşamda özel bir davete katılırken veya günlük cadde modasında da rahatlıkla spor bir biçimde kombinleyebilirsiniz. 

2019-trend-canta-modelleri-sokak-m-GWkv.

SON YARIYILLARIN EN GÖZDESİ VİNTAGE ÇANTALAR

Daha Önceki yarıyıllarda kullanılan veya aşınmış havası kazandıran vintage çantalar bu sezonda da popüler çanta modelleri arasında yerini alıyor. Stilinize vintage çantalar ile aradığınız o daha önceki tadı geri vererek modaya geçim sağlamanıza destekçi olacaktır. 

2019-trend-canta-modelleri-9iPZ.jpg

BEL ÇANTALARI

Bir kaç sezondur en çok satılan ve kullanılan çantalardan bkocaman olan bel çantaları günlük yaşamda sağladığı basitlik ile gözde modeller arasında yer alıyor. Değişik modelleri ile her türlü kombine geçim sağlıyor. 2019 trend çanta modelleri arasında yerini almaya devam ediyor.

2019-trend-canta-modelleri-s2Rp.jpg
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN