Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %-0,14
 • EURO
  %-0,19
 • ALTIN
  %0,16
 • BIST
  %-0,22
2019 kış beret modelleri neler fransız ruhunu sezin!

2019 kış beret modelleri neler fransız ruhunu sezin!

2019 kış mevsiminin beret modeleri neler? Bir kaç sezondur sergenlerde yerini alan fransız bayanı havasını kazansıran beret modelleri bu sezonda bizi karşılıyor Birkaç yıldır trend moda listesinden düşmeyen giyim aksesuarlarından bir taneside beretlerdir. Her güz kış sezonunda her türlü giysiye geçim sağlayan beretler renk renk çeşit çeşit sergenlerde yer almaya devam ediyor.  2017’de başlayan beret […]

2019 kış mevsiminin beret modeleri neler? Bir kaç sezondur sergenlerde yerini alan fransız bayanı havasını kazansıran beret modelleri bu sezonda bizi karşılıyor

beret-modelleri-J3Zd.jpg

Birkaç yıldır trend moda listesinden düşmeyen giyim aksesuarlarından bir taneside beretlerdir. Her güz kış sezonunda her türlü giysiye geçim sağlayan beretler renk renk çeşit çeşit sergenlerde yer almaya devam ediyor. 

2019-beret-modelleri-UwBS.jpg

2017’de başlayan beret deliliği bu sene 2019 kış mevsiminde de yerini alıyor. Cool stili ve ve her gardıropta kurtarıcı aksesuarlardan biri olan beretleri bulundurmakta fayda var! 

2019-kisin-beret-modasi-basiyor-Lp6q.jpg

Elmaelma.com okurları için bayanların aksesuar deliliğini düşünerek son yarıyıllarda oldukça popüler olan kış mevsiminin en çok kullanıları olan beret modellerini size tercih yapmak için modellerini bir araya getirdik! 

2019-beret-modelleri-7WhA.jpg

Kışlık koleksiyonlarda her sezon başka bir renkle karşımıza çıkan beretlerde yinede herkesin seçim ettiği renk kırmızı oluyor. Şıklığına şıklık kazandırmak isteyenlerin tek bir değişle kendi stillerini yaratabilecekleri beretler bu sene de karşımıza çıkıyor.

2019-beret-modelleri-IVMg.jpg

Sizin için hazırladığımız bu modellere göz atarak istediğiniz beret stilini bulabilirsiniz.

2019-beret-modelleri-EGxK.jpg

İşte birbirinden değişik beret modelleri…

beret-modelleri-2019-qoSg.jpg
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN