Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,15
 • EURO
  %-0,09
 • ALTIN
  %0,00
 • BIST
  %0,39
Spordan sonra yapmanız gerekenler

Spordan sonra yapmanız gerekenler

Günlük hayatınızda kilo probleminizden kurtulmak için veya fit görüntünüzü gözetmek için yaptığınız spordan iyi verim alabilmeniz için bir kaç teklifte bulunduk. Sporunuzu tamamladınız hemen evin yolunu yakalama yerine bir kaç dakika daha spor salonunda müddet geçirip spor sonrası esneme hareketleri yapın bu sizin ertesin gün adalelerinizde oluşan sızıları yasaklayacaktır aynı zamanda zinde kalmanızı sağlayacaktır. Spor […]

Günlük hayatınızda kilo probleminizden kurtulmak için veya fit görüntünüzü gözetmek için yaptığınız spordan iyi verim alabilmeniz için bir kaç teklifte bulunduk.

Sporunuzu tamamladınız hemen evin yolunu yakalama yerine bir kaç dakika daha spor salonunda müddet geçirip spor sonrası esneme hareketleri yapın bu sizin ertesin gün adalelerinizde oluşan sızıları yasaklayacaktır aynı zamanda zinde kalmanızı sağlayacaktır.

44510_5.jpg

Spor sonrası yoğurt yiyerek vücüdunuzun yağ yakımını süratlendirebilirsiniz. Aynı zamanda içerisine zencefil, zerdeçal gibi ek destek yapabilirsiniz.

44510_1.jpg

Sporda tükettiğiniz efor ile hem terlemiş olacaksınız hemde bedeninizin gözenekleri açılmış olacak spor sonrası ılık bir duş almanız hem sizi dinlendirecektir hemde gerilen adalelerinize ve sızılarınıza iyi gelecektir.

44510_2.jpg

Spor esnasında harcadığınıx enerji ile bedeniniz terleyerek su kaybına uğrar sizde spor esnasında sık sık su içerek spor yaparken bedeninizin kaybettiği akışkanı tekerrür bedeninize geri kazandırmış olacaksınız. Ayrıca spordan sonra kesinlikle 3 kadeh su içmenizi nasihat ediyoruz.

44510_3.jpg

Spor esnasında adalelerinizin dinlenmeye de lüzumu vardır spor yaptıktan sonra takribî 20 dakika kadar dinlenmek hem yağ yakımını hızlandırmaktadır.dinlenirken spordan sonra bedeninizdeki adaleler çalışmaya devam eder, akşam üstü yaptığınız spordan sonra yatmak sürat kilo vermenizi sağlayacaktır.

44510_4.jpg
Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN