Hoşgeldiniz Kadınlar!
Sitemiz sadece kadın üyeliklerine açıktır.

 • DOLAR
  %0,29
 • EURO
  %0,35
 • ALTIN
  %-0,23
 • BIST
  %0,76
Basenlerden nasıl kurtulurum?

Basenlerden nasıl kurtulurum?

Kilo isteyenler için, günümüzde çok muhtelif perhiz teknikleri ile aşırılıklarından kurtulabilirler. Fakat 3 günde verdiğiniz kilolarınızı 5 gün sonra tekerrür geri almak hem bedeninizi hemde kolay yoldan emele erişerek neticesinde karşılaştığınız hüsran sizin inancınızı kırabilir. Emele bir an evvel erişmeye çalışırken daha çok hayal kırıklığına uğramanızı istemeyiz.İşte bu surattan özellikle kalça ve basenlerinden bir an evvel […]

Kilo isteyenler için, günümüzde çok muhtelif perhiz teknikleri ile aşırılıklarından kurtulabilirler. Fakat 3 günde verdiğiniz kilolarınızı 5 gün sonra tekerrür geri almak hem bedeninizi hemde kolay yoldan emele erişerek neticesinde karşılaştığınız hüsran sizin inancınızı kırabilir.

Emele bir an evvel erişmeye çalışırken daha çok hayal kırıklığına uğramanızı istemeyiz.İşte bu surattan özellikle kalça ve basenlerinden bir an evvel kurtulmak isteyenler için yapmanız gereken birkaçyöntem sıraladık sizler için…

YÜRÜYÜŞ OLMAZSA OLMAZLARINIZ ARASINDA OLMALIDIR!

İlk olarak ne perhizi uygularsanız uygulayın yürüyüş olmazsa olmazlarınız arasında olmalıdır. Bedeninizin bacaklarınızın kan dolaşımını süratlendirmeden basenlerinizden kurtulabileceğinizi varsaymayın! Her gün en az 30 dakika yürümüniz gerekmektedir.

KALÇA VE BASEN HAREKETLERİ YAPMADAN FAZLALIKLARINIZDAN KURTULMANIZ OLASI DEĞİL…

Kalça ve basen bölgelerinizde oluşan yağları yasaklamak ve kurtulmak için yalnızca yürüyüş yapmak yeterli olmaz. Bunun için yapmanız gereken o bölgeyi sıkılaştırmak olmalıdır. Kalça ve basen hareketlerini bir plates plates topu takviyeyi ile yapabilirsiniz. Unutmayın evvel ısınma hareketleri sonra bölge hareketlerini yapmalısınız.

SAĞLIKLI BESLENMEYİ YAŞAMINIZIN HER KÖŞESİNDE ALIŞKANLIK HALİNE GETİRİN!

Basenli bir bedene sahipseniz ve her halukarda kilo alırken bu bölgelerden alıyorsanız sağlıklı beslenme kumpasınız yoksa acilen kenidinize bir beslenme programı oluşturun ve yaşamınızdan 3 beyaz dediğimiz un-tuz-şekeri yaşamınızdan çıkarın. Beslenme kumpası yalnızca kalça ve basenlerden kurtulmak için değil sağlıklı bir yaşam standartına sahip olmanız için bu kumpası kendinizde emel olarak edinin!

KALÇA VE BASENLERDEN KURTULMANIN EN İYİ YOLU TAM BEDENİ ÇALIŞTIRMAKTIR…

Yüzme tam bedeni çalıştıran bir spor olmakla birlikte hem beden gelişimi için hemde kalça ve basen bölgelerini çalıştırmaktadır. Aynı zamanda solunum sistemine ciddi bereketleri vardır.

SU HAYATTIR…

Yaşamınızın her alanına tesir eden suyu günlük yaşamınızda bol bol harcamalısınız. Bedeninizin gereksinimi olan suyu karşılamadığınızda beden muhtelif yollarla tepki vermeye başlar. Bu başkalaşım size cildinizde, böbrek meseleleri gibi bir çok sağlık problemleriyle karşı karşıya getirir. Öncelikle sağlıklı bir metabolizmanın yolu su tüketiminden geçer. Su yaşamınızın en önemki noktalarından bir tanesidir unutmayın!

İSTİKRARLI OLUN…

tam bu madelerin kumpaslı olarak yapılması istem ve karardan geçer. Herşeyden ehemmiyetlisi istediğiniz şeyi muvaffak olabileceğinize inanın sonra gerisi zati kendiliğinden gelecektir.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN